Dobrze, że tu trafiłem!
Ogromna dawka merytorycznej wiedzy, przekazywana w prostej i przyjemnej formie. Wiele wywiadów również działa na jego korzyść a do tego bardzo charyzmatyczny prowadzący. Polecam ten kanał!
Karol Chmiel via Apple Podcasts · Poland · 01/26/21
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Podcast dotyczący sprzedaży i marketingu pomagający poukładanie tych zagadnień... w świadości słuchaczy posiadających własne doświadczenia, refleksje, oraz pytania w temacie. Odcinek 81 nie jest wyjątkiem. Systematyzuje to co zdroworozsądkowe, logiczne, w opisowy, przejrzysty, dotykający sedna,...Read full review »
Darek Okoń via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
Niecały miesiąc temu natrafiłem na post Szymona na LinkedIn z odcinkiem, którego tytuł mnie zaciekawił. Nie pomyliłem się i wysłuchałem świetnego materiału :) Od wtedy słucham podcastu codziennie od pierwszego odcinka - teraz jestem koło 40. Mam nadzieje, że niedługo będę już na bieżąco. Gorąco...Read full review »
paltos44 via Apple Podcasts · Poland · 01/08/21
Bardzo lubię podcasty w ogóle! Słucham czegoś prawie każdego dnia. Nie zabiera mi to ani odrobiny dodatkowego czasu z mojego dnia, bo zawsze słucham ich gdzieś w tle. Szymon jest mi bardzo bliski w swoich poglądach i ciekawie jest dowiadywać się więcej o jego doświadczeniach. Zdecydowanie...Read full review »
Jacek02 via Apple Podcasts · Poland · 01/28/19
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »