Najlepszy podcast o sprzedaży w Polsce
Podcast Szymona odkryłem stosunkowo niedawno, bo jakiś miesiąc temu. Od tego czasu słucham codziennie chociaż jednego odcinka. Wiedzę, którą uzyskałem słuchając podcastu udało mi się zastosować w kilku aspektach mojej pracy w sprzedaży. Wiedza ta zaoszczędziła mi przynajmniej kilkanaście godzin miesięcznie i usprawniłem kilka prostych procesów w firmie, w której pracuję. Pracuje się znacznie łatwiej i w sposób zdecydowanie bardziej przewidywalny :)
Maciek Kasica via Apple Podcasts · Poland · 09/22/20
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Komentatorzy piłkarscy używają określenia „soczyste uderzenie” które bardzo lubię. Ja użyję go w odniesieniu do podcastu Szymona – tutaj przekazane są same konkretne informacje które każdy kto zajmuje się profesjonalnie sprzedażą może przełożyć na swoją prace. Trochę mi wstyd że piszę recenzję...Read full review »
ZaczarowanyPierniczek via Apple Podcasts · Poland · 02/12/21
jak w tytule 😊
LuckyLuck_PL via Apple Podcasts · Poland · 12/28/20
Podcasty polecił mi Brat, nie znałem ich wcześniej. Gdybym nie trafił na NSM Szymona zaraz na początku przygody z tą formą przekazu to napewno nie korzystałbym z niej tak namiętnie każdego dnia w samochodzie. Szymon przekonał mnie do podcastów konkretnymi, rzeczowymi i praktycznymi informacjami...Read full review »
Janek_subA via Apple Podcasts · Poland · 08/07/19
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »