Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
The Village Україна
Простими словами
Чому саме стосунки і чому під час війни? Без здорових стосунків немає безпеки та розвитку, виникають труднощі, поглиблюється відчуття самотності, яке стає причиною багатьох неприємних проблем та розладів, не лише ментальних, але й серцево-судинних та імунних. Люди «рятуються» від нього руйнівними звичками на кшталт заїдання, зловживання алкоголем, невпорядкованим сексуальним життям. Врешті, як показує війна, центральними в людей в цей період стали саме проблеми стосунків.
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 444 ratings
Дякую
Дякую, цікавий новий епізод. Цікавить психосоматика. Також хотілося б більш детально про те, що пан Олег Чабан казав у кінці епізоду про схильність до алкоголізму як реакція на стресову ситуацію.
Олена Дідик via Apple Podcasts · Ireland · 08/19/23
Дякую за такі влучні і необіхдні теми, а також за кваліфіковане поширення контенту з психології в Україні. Ваші подкасти допомагають підтримати і справді дуже щирі.
LA Lady in Paris via Apple Podcasts · Germany · 08/05/23
Усі сезони по своєму теплі, підтримуючі і чудові❤️❤️❤️ Сердечне дякую!
RunLilaRun via Apple Podcasts · Germany · 05/18/23
Recent Episodes
Професор Ессекського університету, психолог і публіцист Ренос Пападопулос майже все своє професійне життя досліджує досвіди тих, хто змушений залишити домівки в пошуках безпеки з різних обставин. Ми поговорили про те, чому важливо дозволяти людям проходити крізь важкі періоди життя самостійно,...
Published 09/28/23
Published 09/28/23
Американський вчений-когнітивіст і письменник Скотт Баррі Кауфман став гостем нового епізоду спеціального сезону подкасту «Простими словами». Його книжка доступна українською: http://surl.li/lipgq Ми поговорили зі вченим про важливість ментального здоровʼя, трансцендентність і вічні пошуки...
Published 09/21/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »