Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Sergiy Dus
UltraChat UA
УльтраЧат UA - це перший український подкаст про ультра біг. Формат подкасту - інтерв'ю один на один з цікавими персонажами української ультра сцени. Ціль УльтраЧат UA - сприяти розвитку та популяризації бігу на ультра дистанції в Україні. Донести цікаву та корисну інформацію всім хто цікавиться цим надзвичайним та скаженим спортом. Надихнути та додати рішучості слухачам вийти на старт та зробити перший крок!
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 15 ratings
Дякую !!!!
Дякую за україномовний біговий підкаст!!!! Надихає та навчає!!! Наснаги Вам та натхнення!!! Нових звершень та перемог!!! Дякую🏃‍♀️
Pozniak Valentyna via Apple Podcasts · Ukraine · 03/19/21
Успіхів і наснаги!
Дуже дякую за цікавий підкаст! Цікаві для мене теми, на даному етапі розвитку:) Також розповіді з життя гостей і ваші мотивують і заставляють вийти на вулицю і бігти 🏃🏻🙂 Хотілося б кращої якості звуку, особливо співрозмовників, бо приходиться викручувати навушники на максимум, а на пробіжці по...Read full review »
LVO_Rivne via Apple Podcasts · Ukraine · 01/23/20
Recent Episodes
Перша колаборація двох бігових подкастів України - УльтраЧат UA та Пейсмейкери! Ведуча Пейсмейкерів Марина Мельничук, та я, поговоримо про надскладні ультрастарти та оцінемо їх складність. Який ультра буде найскладнішим?  Які старти будуть в топ 5?  Все це та більше в 43-му епізоді.
Published 02/20/22
Published 02/20/22
2021 ультра рік був насиченим, як в Україні так і у всьому світі.   В цьому епізоді я підбиваю підсумки року: згадую головні події, рекорди та ультриків.  А згадати є що, повірте мені ;) УКРАЇНСЬКА ТРЕЙЛОВА ПРЕМІЯ 2021 - в 42му епізоді, всі категорії та всі переможці Премії.  Мало того, ми...
Published 02/09/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »