Дуже корисні теми
Прослухала подкасти про батьків. Для мене це дуже боляча тема, і я багато думаю про своїх батьків. Цікаво, що цей подкаст я знайшла раптово, і так доречно. Типові проблеми батьків і дітей мені не знайомі, у моєї матері немає ніякої потреби в її 4 дітях. Вона живе дуже гарне життя для себе, і я радію за неї, але іноді мені дуже сумно, що в мене нема матері, нема подруги чи навіть настирливої уваги, як у моїх подруг. Терапія робить мене самостійнішою, і я вмію підтримати себе. Але мати це не замінить, на жаль
Kira-ch via Apple Podcasts · Ukraine · 09/21/21
More reviews of хтознаяк з Анною Шийчук
Ведуча часто любить перебивати
Sevensov via Apple Podcasts · Ukraine · 02/03/20
Привіт. Ваш подкаст - один з найкращих, що я чув з україномовних. Слухати його дорогою до роботу, це просто чудовий спосіб почати день. Хотілось би лише, щоб випуски з іноземними гостями дублювались українською, бо саме те «але», про яке ви говорили в випуску про токсичність.
Михайло з Волині via Apple Podcasts · Ukraine · 02/18/20
Дякую Вам і Вашим гостям! Знайшов багато цікавого і корисного, що можу застосувати. Використав для себе поради проти вигорання, правила фідбеку і багато іншого... Рекомендую переслуховувати що запамятати. Мені хотілося б побачити нотатки озаушених порад в кожному епізоді, щоб їх було легше...Read full review »
Ukrainian 88345621 via Apple Podcasts · Ukraine · 12/30/19
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »