Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Urban Space Radio
хтознаяк з Анною Шийчук
«хтознаяк» — авторська програма Анни Шийчук на Urban Space Radio. Психологиня розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі, розглядає психологічні питання, які цікавлять слухачів сьогодні, та говорить з колегами прямо в ефірі. Анна Шийчук — сертифікована українська психотерапевтка і психологиня. Авторка подкастів на Urban Space Radio, а також авторка щоденника “Папір вислухає все”. Проводить індивідуальну та парну психотерапію.
Listen now
Ratings & Reviews
4.8 stars from 279 ratings
Матюки
В п'ятому сезоні "психотерапевт" або слухачів вважає ідіотами, або у самого непропрацьоване самознецінення: перед тим як сказати якісь терміни - каже, що "зараз будуть матюки"Read full review »
wiseink via Apple Podcasts · Ukraine · 06/09/22
Чудовий подкаст
Багато цікавих думок. Тут я набираюся корисних психологічних лайфхаків, які дуже допомагають у повсякденному житті♥️
katiakor via Apple Podcasts · Ukraine · 04/28/22
Дуже корисні теми
Прослухала подкасти про батьків. Для мене це дуже боляча тема, і я багато думаю про своїх батьків. Цікаво, що цей подкаст я знайшла раптово, і так доречно. Типові проблеми батьків і дітей мені не знайомі, у моєї матері немає ніякої потреби в її 4 дітях. Вона живе дуже гарне життя для себе, і я...Read full review »
Kira-ch via Apple Podcasts · Ukraine · 09/21/21
Recent Episodes
Цим епізодом завершуємо цикл «хтознаяк: під час війни», але ми ще обов'язково почуємося у майбутньому! До речі, про нього. Якщо фраза «жити буду після війни» — це про вас, то ви потрапили за адресою. Цей епізод про теперішнє і майбутнє, а також прив’язаність до минулого та синдром...
Published 09/28/22
Продовжуємо говорити з Анною Шийчук та Юлією Кушнір про писемні практики. Це додатковий спосіб самодопомоги під час переживання складних почуттів. У другому спецепізоді почуєте: які бувають форми ведення щоденників;чому Аня і Юля створили Mirror Books;про 5 розділів терапевтичного щоденника...
Published 09/23/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »