Materiały praktyka dla praktyków
Dobrze się tego słucha, bo tematy są bardzo aktualne - dotykają tego, co się dzieje tu i teraz. Szymon opowiada o codziennej praktyce handlowej B2B, często podając propozycje rozwiązań. Dla mnie co poniedziałkowa lektura!
BernardIT via Apple Podcasts · Poland · 08/14/19
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Podcast Nowoczesna Sprzedaż i Marketing to dla mnie każdy poniedziałkowy poranek w drodze do pracy. Niektóre odcinki wymagają większego skupienia i są przesłuchiwanie przeze mnie jeszcze raz w drodze powrotnej, aby wyciągnąć maximum wiedzy. Ostatni odcinek „16 ZAKAZANYCH zwrotów managera” to dla...Read full review »
karps_ via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
Dużo wartościowych treści opowiedzianych w bardzo przyjemny sposób. Dobrze się Ciebie słucha. Polecam wszystkim swoim znajomym, którzy mają jakikolwiek związek ze sprzedażą. Trafiłem tutaj przez Małą Wielką Firmę gdzie usłyszałem rozmowę z Tobą. Uważam, że to dobry pomysł mówić o tym co dzieję...Read full review »
Elemenen via Apple Podcasts · Poland · 07/27/19
Podcast Szymona odkryłem stosunkowo niedawno, bo jakiś miesiąc temu. Od tego czasu słucham codziennie chociaż jednego odcinka. Wiedzę, którą uzyskałem słuchając podcastu udało mi się zastosować w kilku aspektach mojej pracy w sprzedaży. Wiedza ta zaoszczędziła mi przynajmniej kilkanaście godzin...Read full review »
Maciek Kasica via Apple Podcasts · Poland · 09/22/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »